#2026 Dünya Kupası
2026 Dünya Kupası B Grubu: Katar ve İsviçre Karşılaşması Berabere Tamamlandı
2026 Dünya Kupası B Grubu'nda Katar ve İsviçre, Levi's Stadyumu'nda oynadıkları maçta 1-1 berabere kalarak turnuvaya birer puanla başladı.
2 ay önce
2026 Dünya Kupası'nda ABD, Paraguay'ı 4-1 Mağlup Etti
2026 FIFA Dünya Kupası D Grubu ilk maçında ev sahibi ABD, Paraguay'ı Los Angeles Stadyumu'nda 4-1 mağlup etti. ABD puanını 3'e çıkarırken, Paraguay puansız kaldı.
2 ay önce
2026 Dünya Kupası Başladı: Meksika Galibiyetle Açtı, Hakem Atamaları ve Formada Değişiklikler Gündemde
2026 Dünya Kupası'nda ilk maçta Meksika, Güney Afrika'yı 2-0 yendi. Öte yandan, ABD'ye giremeyen hakem Omar Abdulkadir Artan'a UEFA Süper Kupa görevi verildi. Haiti'nin milli forma tasarımı FIFA tarafından reddedildi. Milli Takım'da ise K.Y. çalışmalara başladı.
2 ay önce
2026 Dünya Kupası Açılış Maçında Meksika, Güney Afrika'yı 2-0 Mağlup Etti
2026 Dünya Kupası açılış maçında Meksika, Güney Afrika'yı 2-0 yenerek turnuvaya başladı. Maçta Julian Quinones ve Raul Jimenez golleri bulunurken, teknik direktörlerin 40 yıllık rekabeti dikkat çekti.
2 ay önce
Meksika, 2026 Dünya Kupası'na 3 Kırmızı Kartla Başladı: 2-0 Galip
2026 FIFA Dünya Kupası'nın ilk maçında Meksika, Güney Afrika'yı 2-0 mağlup etti. Maçta toplam üç kırmızı kart çıkarken, Meksika lige 3 puanla başladı.
2 ay önce
2026 Dünya Kupası Öncesi ABD'de Vize ve Güvenlik Sorunları Damga Vurdu
2026 FIFA Dünya Kupası öncesinde ABD'de yaşanan vize ve güvenlik sorunları, turnuvaya katılacak milli takımları ve görevlileri olumsuz etkiledi. İran, Irak, Senegal, Özbekistan, İsviçre ve Güney Afrika milli takımları ile FIFA görevlileri çeşitli aksaklıklarla karşılaştı.
2 ay önce
A Milli Futbol Takımı, 2026 Dünya Kupası İçin ABD'ye Ulaştı
2026 FIFA Dünya Kupası'na katılacak A Milli Futbol Takımı, ABD'ye vardı. Milliler, turnuva öncesinde Miami'de Venezuela ile hazırlık maçı yapacak ve ardından Arizona'daki kamp merkezine geçecek.
2 ay önce
İran Milli Takımı'nın 2026 Dünya Kupası Vize Süreciyle İlgili FIFA'dan Yanıt Bekleyişi
İran Milli Takımı, 2026 Dünya Kupası için ABD'ye seyahat edecek vize işlemlerinde FIFA'dan yanıt bekliyor. Nabi, FIFA'ya e-posta gönderdiklerini ve yanıt beklediklerini belirtti.
2 ay önce
Neymar'dan Brezilya Milli Takımı'na Kötü Haber: Sakatlık Nedeniyle İki Hazırlık Maçını Kaçıracak
Brezilya Milli Takımı'nın yıldız oyuncusu Neymar, sakatlığı nedeniyle Panama ve Mısır ile oynanacak hazırlık maçlarını kaçıracak. Milli takım, Dünya Kupası'ndaki ilk maçına 14 Haziran'da Fas ile çıkacak.
2 ay önce
L.M.'nin Sakatlığı Dünya Kupası'nı Tehlikeye Attı
Inter Miami'nin Philadelphia ile oynadığı maçta sakatlanan L.M.'nin sol dizindeki sorun nedeniyle 2026 Dünya Kupası'nı kaçırma riski bulunuyor. Resmi açıklama bekleniyor.
3 ay önce
Fenerbahçeli Kaleci E., Brezilya'nın 2026 Dünya Kupası Kadrosuna Seçildi
Fenerbahçeli kaleci E., Brezilya Milli Takımı'nın 2026 Dünya Kupası kadrosuna seçildi. Kadroya seçildiği anlarda ailesi ve yakınlarıyla büyük sevinç yaşayan E., turnuvada şampiyonluk hedefleyen Brezilya'nın önemli isimlerinden biri olacak.
3 ay önce