$ USD/TRY 49,6887 TL -0.07% E EUR/TRY 55,6660 TL -0.16% L GBP/TRY 66,4541 TL -0.17% Au ALTIN/gr 6.387 TL -1.24% B BTC/TRY 4,02M TL -1.14% $ USD/TRY 49,6887 TL -0.07% E EUR/TRY 55,6660 TL -0.16% L GBP/TRY 66,4541 TL -0.17% Au ALTIN/gr 6.387 TL -1.24% B BTC/TRY 4,02M TL -1.14% $ USD/TRY 49,6887 TL -0.07% E EUR/TRY 55,6660 TL -0.16% L GBP/TRY 66,4541 TL -0.17% Au ALTIN/gr 6.387 TL -1.24% B BTC/TRY 4,02M TL -1.14%
24 Ekim 2026, Cumartesi

#Trafik Kazası

Hakkari Yüksekova'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 3 Yaralı
Gündem

Hakkari Yüksekova'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 3 Yaralı

Hakkari Yüksekova'da yolcu minibüsü ile kamyonın çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.

4 ay önce

Sydney'de Trajik Kaza: İki Kardeş Araç Çarpması Sonucu Hayatını Kaybetti
Dünya

Sydney'de Trajik Kaza: İki Kardeş Araç Çarpması Sonucu Hayatını Kaybetti

Sydney'in Cabramatta semtinde bir SUV'un çocuklara ve bebek arabasına çarpması sonucu 5 yaşındaki K. ve 14 aylık H. hayatını kaybetti.

4 ay önce

Bursa İnegöl'de Motosiklet Kazası: Yaralı Gencin Annesi Yanından Ayrılmadı
Gündem

Bursa İnegöl'de Motosiklet Kazası: Yaralı Gencin Annesi Yanından Ayrılmadı

Bursa İnegöl'de bir motosikletin devrilmesi sonucu yaralanan 24 yaşındaki C.B., hastaneye kaldırılırken annesi H.B. kaza yerinde oğluna moral verdi.

4 ay önce

Tekirdağ Çorlu'da 500 Metre Arayla İki Ayrı Zincirleme Kaza
Gündem

Tekirdağ Çorlu'da 500 Metre Arayla İki Ayrı Zincirleme Kaza

Tekirdağ Çorlu'da sabah saatlerinde iki ayrı noktada meydana gelen zincirleme trafik kazalarında 6 araç hasar gördü, yaralanan olmadı.

4 ay önce

Adana'da Trafikte Tartışma: Sürücüler Arasında Gerginlik Yaşandı
Gündem

Adana'da Trafikte Tartışma: Sürücüler Arasında Gerginlik Yaşandı

Adana Sarıçam'da iki sürücü arasında trafikte çıkan tartışma cep telefonu kamerasına yansıdı. Kadın sürücünün hakaretleri sosyal medyada gündem oldu.

4 ay önce

Erzurum'da Kamyonetin Hareket Etmesi Sonucu Bir Çocuk Hayatını Kaybetti
Gündem

Erzurum'da Kamyonetin Hareket Etmesi Sonucu Bir Çocuk Hayatını Kaybetti

Erzurum Yakutiye'de park halindeki kamyonetin hareket etmesi sonucu, bir çocuk araç ile ev arasında sıkışarak hayatını kaybetti. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

4 ay önce

Karaman'da Tarım İşçisi Ailenin Otomobili Sulama Kanalına Düştü: 3 Çocuk Hayatını Kaybetti
Gündem

Karaman'da Tarım İşçisi Ailenin Otomobili Sulama Kanalına Düştü: 3 Çocuk Hayatını Kaybetti

Karaman Kızık köyünde tarım işçisi bir ailenin bulunduğu otomobil sulama kanalına düştü. Kazada 3 çocuk hayatını kaybederken 4 kişi yaralandı.

4 ay önce

Karaman'da Dereye Devrilen Otomobildeki 3 Çocuk Hayatını Kaybetti
Gündem

Karaman'da Dereye Devrilen Otomobildeki 3 Çocuk Hayatını Kaybetti

Karaman Kızık köyünde kontrolden çıkarak dereye devrilen otomobildeki 3 çocuk hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Tarım işçisi olan aile kaza yaptı.

4 ay önce

Karaman'da dereye devrilen otomobildeki 3 çocuk hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı
Gündem

Karaman'da dereye devrilen otomobildeki 3 çocuk hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı

Karaman'da dereye devrilen otomobildeki aynı aileden 3 çocuk yaşamını yitirdi, 4 kişi yaralandı. Tarım işçisi olan ailenin kaza tarladan dönüş yolunda gerçekleşti.

4 ay önce

Karaman'da otomobilin dereye devrilmesi sonucu 3 çocuk yaşamını yitirdi
Gündem

Karaman'da otomobilin dereye devrilmesi sonucu 3 çocuk yaşamını yitirdi

Karaman'da kontrolden çıkarak dereye devrilen otomobildeki 3 çocuk hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı. Kazanın tarım işçisi bir ailenin dönüş yolunda olduğu öğrenildi.

4 ay önce

Osmaniye Düziçi'nde Otomobilin Tıra Çarpması Sonucu 5 Kişi Yaralandı
Gündem

Osmaniye Düziçi'nde Otomobilin Tıra Çarpması Sonucu 5 Kişi Yaralandı

Osmaniye Düziçi'nde TAG Otoyolu Şekerdere mevkiinde otomobilin tıra arkadan çarpması sonucu 3'ü çocuk toplam 5 kişi yaralandı.

4 ay önce

Kırşehir'de Servis Araçlarının Karıştığı Trafik Kazası: 42 Yaralı
Gündem

Kırşehir'de Servis Araçlarının Karıştığı Trafik Kazası: 42 Yaralı

Kırşehir Özbağ beldesinde bir işçi servisi ile minibüsün çarpışması sonucu 42 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

4 ay önce

Bursa'da Takla Atan Otomobil Sürücüsü Esnafın Yardımıyla Kurtarıldı
Gündem

Bursa'da Takla Atan Otomobil Sürücüsü Esnafın Yardımıyla Kurtarıldı

Bursa'nın İnegöl ilçesinde kontrolden çıkan bir otomobil takla atarak ters döndü. Çevredeki esnafın yardımıyla araçtan çıkarılan yaralı sürücü hastaneye kaldırıldı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

4 ay önce

Bakırköy'de Trafik Kazası: Kırmızı Işıkta Bekleyen Araca Çarpan Otomobil Devrildi
Gündem

Bakırköy'de Trafik Kazası: Kırmızı Işıkta Bekleyen Araca Çarpan Otomobil Devrildi

Bakırköy Ataköy'de kontrolden çıkan bir otomobil, kırmızı ışıkta bekleyen araca çarparak devrildi. Kazada yaralanan 2 kişi hastaneye kaldırıldı.

4 ay önce

Konya'da Market Kazası: Kamyon Sürücüsü Ağır Yaralandı
Gündem

Konya'da Market Kazası: Kamyon Sürücüsü Ağır Yaralandı

Konya'nın Selçuklu ilçesinde, kaldırımdaki elektrik direğine çarptıktan sonra markete giren kamyonun sürücüsü ağır yaralandı. Yaralı sürücü hastaneye kaldırıldı.

4 ay önce

Mersin'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
Gündem

Mersin'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı

Mersin'in Tarsus ilçesinde iki motosikletin çarpıştığı kazada Suriye uyruklu A.A. (22) hayatını kaybetti, M.E. ise ağır yaralandı. Polis kazayla ilgili inceleme başlattı.

4 ay önce

Bakırköy'de Trafik Kazası: Kontrolden Çıkan Otomobil Devrildi
Gündem

Bakırköy'de Trafik Kazası: Kontrolden Çıkan Otomobil Devrildi

İstanbul Bakırköy'de kontrolden çıkan bir otomobil, kırmızı ışıkta bekleyen araca çarparak devrildi. Kazada 2 kişi yaralandı.

4 ay önce

Darıca'da Feci Kaza: Otomobil Karşı Şeride Geçip Cip ile Çarpıştı, 3 Yaralı
Gündem

Darıca'da Feci Kaza: Otomobil Karşı Şeride Geçip Cip ile Çarpıştı, 3 Yaralı

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, otomobilin karşı şeride geçerek cip ile çarpışması sonucu 1'i ağır 3 kişi yaralandı. Kaza anı güvenlik kameralarına yansıdı.

4 ay önce

İzmir'in Aliağa İlçesinde Trafik Kazası: 4 Yaralı
Gündem

İzmir'in Aliağa İlçesinde Trafik Kazası: 4 Yaralı

İzmir'in Aliağa ilçesinde dün gece meydana gelen trafik kazasında, servis otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

4 ay önce

Sarıyer'de Hafriyat Kamyonu Kazası: Kuzey Marmara Otoyolu'nda Trafik Durdu
Gündem

Sarıyer'de Hafriyat Kamyonu Kazası: Kuzey Marmara Otoyolu'nda Trafik Durdu

Sarıyer Uskumruköy çıkışında bir hafriyat kamyonunun tabelaya çarpması sonucu Kuzey Marmara Otoyolu Anadolu Yakası istikameti trafiğe kapatıldı.

4 ay önce

📑 Gündem

Kategori seçilmedi
📊 Döviz Kurları
🇺🇸 USD
49,6887₺ ▼0.07%
🇪🇺 EUR
55,6660₺ ▼0.16%
🇬🇧 GBP
66,4541₺ ▼0.17%

Hava Durumu

⛅
14.4°C
Parçalı bulutlu
Hissedilen
13.8°
Min/Max
14°/19°
Nem
87%